Rýchlovka z nemčiny a angličtiny

Rýchlovka z nemčiny a angličtiny

Nemáte čas chodiť pravidelne na kurz, no radi by ste sa niečo nové naučili?
Potom máme pre Vás jedno skvelé riešenie! Vyskúšajte naše ,,Rýchlovky“ z angličtiny alebo nemčiny. Z názvu vyplýva, že ide o niečo rýchle, ale pritom efektívne!

Pravidelne budeme robiť rôzne (ako sme si to my nazvali) Rýchlovky, kde sa v rámci 2 hodín zameriame na určité zaujímavé oblasti z nemeckého aj anglického jazyka. Máme pre Vás pripravené Rýchlovky napríklad o rozdieloch medzi americkou a britskou angličtinou, najčastejšie chyby Slovákov, rozdiely medzi rakúskou a nemeckou nemčinou a prečo môžeme mať vo Švajčiarsku problém sa dohovoriť, že časy v angličtine vôbec nie sú také hrozné, a ani nemecké členy nie sú takým strašiakom… a samozrejme mnoho ďalších.

Prihláste sa na rýchlovku ešte dnes!

Na hodinách sa nielenže veľa dozviete, ale dostanete aj kopec zaujímavých materiálov, zabavíte sa a vychutnáte si pri tom šálku kávy alebo čaju. Tak čo poviete, vyskúšate si dať s nami Rýchlovku? 😉

Cena: 15,00 € / 2 hod s DPH (12,50 € bez DPH)

ROZDIELY MEDZI AMERICKOU a BRITSKOU ANGLIČTINOU

Predstavte si situáciu, že stojíte uprostred Londýna a hľadáte metro. Nikde ho za ten svet neviete nájsť, pretože Vás v škole učili, že metro sa povie SUBWAY, lenže keď vojdete do ,,subway-u“ tak zistíte, že ste sa dostali do podchodu a stále žiadne metro. Slovník Vám ukazuje Underground, ale keď sa spýtate okoloidúcich, tak každý hovorí len o nejakom ,,tjub-e“.

Kto si však predtým dal u nás Rýchlovku vie úúúúplne bez problémov, že v Londýne sa povie metro TUBE a už dávno si pozerá Big Ben, zatiaľ čo vy to metro stále hľadáte.

Aby ste sa vyhli podobným situáciám, máme pre Vás pripravenú našu oficiálne prvú Rýchlovku práve o rozdieloch Americkej a Britskej angličtiny.

Otestujte si svoje vedomosti

Ak neviete na akej jazykovej úrovni sa nachádzate, spravte si test, ktorý opravíme a odporučíme zaradenie do kurzu.

Prihláste sa na rýchlovku ešte dnes!

Kurzy v malých skupinách

Ak budete mať otázky, lektor Vám rád na ne odpovie a podľa Vašich potrieb sa povenuje viac danej problematike. Preferujeme osobnejší prístup, preto sa učí v malých skupinách .

Rýchlovka z nemčiny a angličtiny

Hlasovalo: 41 (Hodnotenie: 9.4 – 94.15%)