O nás

Mgr. Martina Mravíková

Konateľ | Jazykové kurzy a preklady

Spoluzakladateľka spoločnosti Leitus a zároveň lektorka anglického a nemeckého jazyka. Je garantom výučby jazykov a stará sa o organizáciu jazykových kurzov a školení, ktoré sú nie len pre dospelých, ale aj pre deti. Zabezpečuje taktiež preklady a korektúry.

Viac o Maťkiných skúsenostiach…

Názory klientov na spoluprácu s Maťkou:
Viac referencií o Maťke a jej školeniach a kurzoch nájdete tu.

Po dlhomesačnom hľadaní tej správnej osôbky na doučovanie anglického jazyka som nakoniec naštastie natrafila na Maťku, ktorej som nesmierne vďačná za jej skvelý a profesionálny prístup vo výučbe anglického jazyka, ktorá mi priniesla predovšetkým pozitívne výsledky a neustále zlepšovanie sa. Maťka je skvelá aj ako človek, čo je taktiež veľmi dôležité pri pravidelnom stretávaní sa učiteľa a žiaka, s radosťou a ochotou vždy všetko vysvetlí a rozdáva úžasne rady čo sa výučby cudzích jazykov týka... V Mati som našla, to čo som dlho hľadala, profesionálny prístup, múdre rady, disciplínu ako aj vždy príjemnú atmosféru 🙂 Mati veľké ďakujem a teším sa na ďalšie bohaté vyučovacie hodiny… Toto doučovanie úprimne vrelo odporúčam každému.

Mgr. Nadežda S.
Potrebovala som pripraviť na pracovný pohovor z angličtiny. S Maťkou sme si prešli otázky, ktoré by sa mohli na pohovore vyskytnúť a hlavne mi pomohla prekonať ostych a zvýšiť sebavedomie, ktoré som na pohovore potrebovala. Veľmi mi pomohli aj jej rady a veľmi som ocenila jej vždy dobrú náladu a optimistický prístup. Môžem len odporučiť.

Ing. Mária S.
Maťka, ešte raz by som sa ti veľmi rád poďakoval za naozaj kvalitnú prípravu na prijímacie skúšky na vysokú školu. Veľmi si mi pomohla. Ďakujem.

Ivan P.
Osobne som bola veľmi spokojná s vedomosťami a schopnosťami Maťky, ktorá mi vždy všetko pokojne vysvetlila a ak mi to nestačilo vždy na ďalšiu hodinu doniesla nové materiály na precvičovanie.Dôležitou vlastnosťou je aj dochvíľnosť a tá jej určite nechýbala. Takže ju môžem len doporučiť ako veľmi dobrú doučovateľku.

Veronika J.
Som naozaj veľmi spokojný a oceňujem kvalitnú výučbu, ako aj trpezlivosť. Vrelo odporúčam.

Michal B.

O nás

Hlasovalo: 31 (Hodnotenie: 9.9 – 99.35%)