fbpx

Pracovný pohovor z angličtiny

Pracovný pohovor z ANGLIČTINY kurz v Bratislave

Čaká Vás pracovný pohovor z angličtiny a chceli by ste sa naň dôkladne pripraviť?
Potom ste tu správne. Naši lektori Vám na našom kurze radi pomôžu v príprave na pracovný pohovor. Prejdú si s Vami najčastejšie otázky pri pracovných pohovoroch a poradia Vám ako na ne čo najlepšie odpovedať.

Základné informácie o kurze

Trvanie
5 hod. (60min.)

Intenzita
1 týždeň – 5 hod.

Cena
129,00 €

TERMÍNY najbližších kurzov

Termíny

Začiatok: Individuálna dohoda
Deň: Individuálna dohoda
Úroveň: Individuálna dohoda
Časy ranné: Individuálna dohoda

*Ak máte záujem o kurz, ale nevyhovujú Vám časy / dni, pokojne nám napíšte a pokúsime sa nájsť pre Vás vhodný čas /deň. Termín skončenia kurzov je orientačný kvôli prípadnému posunutiu hodín v prípade sviatkov.

Pre prihlásenie nám prosím pošlite prihlášku! 🙂

Absolvujte pohovor

Vyskúšate si rôzne modelové situácie, ktoré môžu nastať pri pohovore. Popri jazykovej stránke Vám odporučia aj rôzne tipy a triky, ako na pohovore zaujať a prezentovať sa sebaisto.

Cieľ a plán kurzu

  • pohotovo reagovať, korektne sa vyjadrovať, byť pripravený na rôznu škálu otázok, prezentovať sa sebaisto
  • 1. hod. – príprava životopisu – lektor vás oboznámi s tým, ako by mal dobrý životopis vyzerať a pomôže Vám ho pripraviť.
  • 2. hod. – príprava motivačného listu – lektor vás oboznámi s tým, ako by mal dobrý motivačný list vyzerať a pomôže Vám ho pripraviť.
  • 3. hod. – najčastejšie otázky pri pohovore – na tejto hodine vám lektor poskytne prehľad najčastejších otázok na pracovnom pohovore a zároveň vám ukáže, ako na ne čo najvhodnejšie odpovedať.
  • 4. hod. – tipy a triky pri pracovnom pohovore – táto hodina ja venovaná prejavu a neverbálnej komunikácií, ktorá pri pohovore hrá taktiež veľmi veľkú rolu.
  • 5. hod. – fingovaný pracovný pohovor – na tejto hodine dostane každý uchádzač možnosť vyskúšať si pracovný pohovor. Na konci si lektor prejde s uchádzačmi prípadne chyby, ktoré sa vyskytli a pokúsi sa navrhnúť iné riešenie.

Malé skupinky = osobný prístup

Tento kurz sa organizuje v individuálnej forme. Iba vy a lektor t.j. One-To-One výučba.