fbpx

Intenzívny kurz z nemeckého jazyka - 4 týždňový

ULTRA intenzívny kurz nemčiny v Bratislave

Vyskúšajte naše kurzy a dostaňte sa na vyššiu úroveň. S nami to zvládnete! Sme trpezliví, všetko Vám jasne vysvetlíme a ukážeme Vám, že každý sa vie naučiť jazyk, bez rozdielov! ? Pri učení používame vlastné materiály a prebrané učivo si môžete zopakovať s našimi videami. ?

Základné informácie o kurze

Trvanie
4 týždne – 24 hod. (60min.)

Intenzita
2 hod. – 3x týždenne

Cena
179,00 €
(pôvodná 224,00 €)
20% zľava

TERMÍNY najbližších kurzov

Májový termín

Začiatok: 29.4.2019
Prihlásenie: do 23.4.2019
 Deň: pondelok, utorok a štvrtok
 Úroveň: všetky úrovne
 Časy ranné: 08:00 – 10:00
Časy večerné: 17:00 – 19:00

Júnový termín

Začiatok: 3.6.2019
Prihlásenie: do 28.5.2019
 Deň: pondelok, streda a štvrtok
 Úroveň: všetky úrovne
 Časy ranné: 08:00 – 10:00
Časy večerné: 17:00 – 19:00

*Ak máte záujem o kurz, ale nevyhovujú Vám časy / dni, pokojne nám napíšte a pokúsime sa nájsť pre Vás vhodný čas /deň. Termín skončenia kurzov je orientačný kvôli prípadnému posunutiu hodín v prípade sviatkov.

Pre prihlásenie nám prosím pošlite prihlášku! 🙂

Na hodinách veľa rozprávate

Hovoriť, hovoriť, hovoriť… a zabaviť sa! – V tomto duchu sa nesú naše hodiny. Každá hodina je zostavená tak, aby ste dostali čo najviac priestoru na odbúranie strachu z rozprávania. Gramatická časť je vždy podaná zrozumiteľnou formou, aplikovaná na rôznych cvičeniach. Dostanete veľa priestoru, aby ste si všetko dobre precvičili a sami vedeli od začiatku tvoriť vety.

Nudiť sa nebudete

Hodiny spestrujeme rôznymi zaujímavými článkami s aktuálnymi témami. Pri obľúbených warm-up aktivitách sa navodí na hodinách príjemná atmosféra, v ktorej sa nesie celá hodina.

Naši vždy dobre naladení lektori Vás motivujú tým správnym spôsobom. Už po pár hodinách získate istotu a budete schopní viesť rozhovory na rôzne témy. Nebudete už obmedzení len na pár viet z každej témy, ale budete vedieť sami tvoriť aj zložité súvetia.
A najlepšie na tom je, že to všetko sa u nás naučíte s úsmevom na tvári a správne naladení.

Malé skupinky = osobný prístup

Každý na hodine dostane dostatočný priestor. Ak budete mať otázky, lektor Vám rád na ne odpovie a podľa Vašich potrieb sa povenuje viac danej problematike. Preferujeme osobnejší prístup, preto sa učí v malých skupinách od 4 do 6 ľudí.