fbpx

Konverzačný nemecký kurz

Konverzačný kurz NEMČINY v Bratislave

Konverzačné kurzy sú vhodné pre študentov na úrovni stredne pokročilí a pokročilí.

– hodiny sú venované len konverzáciám na danú tému
– študenti sa pripravujú na hodiny podľa svojich časových možností doma (napr. vypočujú si zvukovú nahrávku, spravia si cvičenia, pozrú video, ak majú čas, preložia prekladové vety). Nie je povinné sa pripravovať na hodiny.
– študenti dostávajú od lektorov pravidelné maily s cvičeniami, videami, odporúčanými linkami na stránku s danou tematikou.

Základné informácie o kurze

Trvanie
10 týždňov – 20 hod. (60min.)

Intenzita
1 hod. – 2x týždenne

Cena
179,00 €

TERMÍNY najbližších kurzov

Septembrový termín

Začiatok: september 2019
Prihlásenie:
 Deň: utorok a štvrtok / pondelok a streda
 Úroveň: stredne pokročilý a pokročilý
 Časy ranné: 07:30 – 08:30
08:45 – 09:45
Časy večerné: 15:30 – 16:30
16:45 – 17:45
18:00 – 19:00

*Ak máte záujem o kurz, ale nevyhovujú Vám časy / dni, pokojne nám napíšte a pokúsime sa nájsť pre Vás vhodný čas /deň. Termín skončenia kurzov je orientačný kvôli prípadnému posunutiu hodín v prípade sviatkov.

Pre prihlásenie nám prosím pošlite prihlášku! 🙂

Na hodinách veľa rozprávate

Hovoriť, hovoriť, hovoriť… a zabaviť sa! – V tomto duchu sa nesú naše hodiny. Každá hodina je zostavená tak, aby ste dostali čo najviac priestoru na odbúranie strachu z rozprávania.

Konverzačné kurzy sú vhodné pre študentov na úrovni stredne pokročilý a pokročilý.
Hodiny sú zamerané predovšetkým na nadobúdanie slovnej zásoby a následne jej aplikáciu. Preberajú sa aktuálne témy z rôznych oblastí, hodiny sú obzvláštnené zábavnými aktivitami a hrami. Ako učebné materiály slúžia taktiež nemecké časopisy a noviny.

Nudiť sa nebudete

Hodiny spestrujeme rôznymi zaujímavými článkami s aktuálnymi témami. Pri obľúbených warm-up aktivitách sa navodí na hodinách príjemná atmosféra, v ktorej sa nesie celá hodina.

Naši vždy dobre naladení lektori Vás motivujú tým správnym spôsobom. Už po pár hodinách získate istotu a budete schopní viesť rozhovory na rôzne témy. Nebudete už obmedzení len na pár viet z každej témy, ale budete vedieť sami tvoriť aj zložité súvetia.
A najlepšie na tom je, že to všetko sa u nás naučíte s úsmevom na tvári a správne naladení.

Malé skupinky = osobný prístup

Každý na hodine dostane dostatočný priestor. Ak budete mať otázky, lektor Vám rád na ne odpovie a podľa Vašich potrieb sa povenuje viac danej problematike. Preferujeme osobnejší prístup, preto sa učí v malých skupinách od 4 do 6 ľudí.