fbpx

Kurz obchodnej nemčiny

Kurz obchodnej biznis NEMČINY v Bratislave

Vyskúšajte naše kurzy a dostaňte sa na vyššiu úroveň. S nami to zvládnete! Sme trpezliví, všetko Vám jasne vysvetlíme a ukážeme Vám, že každý sa vie naučiť jazyk, bez rozdielov! Pri učení používame vlastné materiály a prebrané učivo si môžete zopakovať s našimi videami.

Základné informácie o kurze

Trvanie
8 týždňov – 16 hod. (60min.)

Intenzita
2 hod. – 1x týždenne

Cena
189,00 €

TERMÍNY najbližších kurzov

Septembrový termín

Začiatok: september 2019
Prihlásenie:
Deň: streda alebo štvrtok
Úroveň: stredne pokročilý a pokročilý
Časy večerné: 17:00-19:00

*Ak máte záujem o kurz, ale nevyhovujú Vám časy / dni, pokojne nám napíšte a pokúsime sa nájsť pre Vás vhodný čas /deň. Termín skončenia kurzov je orientačný kvôli prípadnému posunutiu hodín v prípade sviatkov.

Pre prihlásenie nám prosím pošlite prihlášku! 🙂

Viac informácií o kurze

Jazykový kurz z obchodnej angličtiny- Business English je zameraný na oblasti ako sú marketing, manažment, obchodné rokovania a bankovníctvo. Na kurze sa venuje predovšetkým slovnej zásobe z daných oblastí, gramatika je braná iba okrajovo. Uchádzač o tento kurz by mal byť na úrovni stredne pokročilýpokročilý.

Nudiť sa nebudete

Hodiny spestrujeme rôznymi zaujímavými článkami s aktuálnymi témami. Pri obľúbených warm-up aktivitách sa navodí na hodinách príjemná atmosféra, v ktorej sa nesie celá hodina.

Naši vždy dobre naladení lektori Vás motivujú tým správnym spôsobom. Už po pár hodinách získate istotu a budete schopní viesť rozhovory na rôzne témy. Nebudete už obmedzení len na pár viet z každej témy, ale budete vedieť sami tvoriť aj zložité súvetia.
A najlepšie na tom je, že to všetko sa u nás naučíte s úsmevom na tvári a správne naladení.

Malé skupinky = osobný prístup

Každý na hodine dostane dostatočný priestor. Ak budete mať otázky, lektor Vám rád na ne odpovie a podľa Vašich potrieb sa povenuje viac danej problematike. Preferujeme osobnejší prístup, preto sa učí v malých skupinách od 4 do 6 ľudí.