fbpx

Intenzívny kurz zo španielčiny

Intenzívny kurz ŠPANIELČINY v Bratislave

Vyskúšajte naše kurzy a dostaňte sa na vyššiu úroveň. S nami to zvládnete! Sme trpezliví, všetko Vám jasne vysvetlíme a ukážeme Vám, že každý sa vie naučiť jazyk, bez rozdielov!

Základné informácie o kurze

Trvanie
10 týždňov – 20 hod. (60min.)

Intenzita
1 hod. – 2x týždenne

169,00 €

 

TERMÍNY najbližších kurzov

Nové termíny

Začiatok: od 17.2.2020
Prihlásenie: do 10.2.2020
0 Deň: utorok a štvrtok / pondelok a streda
Úroveň: začiatočník
Časy ranné: 07:30 – 08:30
08:45 – 09:45
Časy večerné: 16:30 – 17:30
17:45 – 18:45
19:00 – 20:00

*Ak máte záujem o kurz, ale nevyhovujú Vám časy / dni, pokojne nám napíšte a pokúsime sa nájsť pre Vás vhodný čas /deň. Termín skončenia kurzov je orientačný kvôli prípadnému posunutiu hodín v prípade sviatkov.

Pre prihlásenie nám prosím pošlite prihlášku! 🙂

Na hodinách veľa rozprávate

Hovoriť, hovoriť, hovoriť… a zabaviť sa! – V tomto duchu sa nesú naše hodiny. Každá hodina je zostavená tak, aby ste dostali čo najviac priestoru na odbúranie strachu z rozprávania. Gramatická časť je vždy podaná zrozumiteľnou formou, aplikovaná na rôznych cvičeniach. Dostanete veľa priestoru, aby ste si všetko dobre precvičili a sami vedeli od začiatku tvoriť vety.

Nudiť sa nebudete

Hodiny spestrujeme rôznymi zaujímavými článkami s aktuálnymi témami. Pri obľúbených warm-up aktivitách sa navodí na hodinách príjemná atmosféra, v ktorej sa nesie celá hodina.

Naši vždy dobre naladení lektori Vás motivujú tým správnym spôsobom. Už po pár hodinách získate istotu a budete schopní viesť rozhovory na rôzne témy. Nebudete už obmedzení len na pár viet z každej témy, ale budete vedieť sami tvoriť aj zložité súvetia.
A najlepšie na tom je, že to všetko sa u nás naučíte s úsmevom na tvári a správne naladení.

Malé skupinky = osobný prístup

Každý na hodine dostane dostatočný priestor. Ak budete mať otázky, lektor Vám rád na ne odpovie a podľa Vašich potrieb sa povenuje viac danej problematike. Preferujeme osobnejší prístup, preto sa učí v malých skupinách od 4 do 6 ľudí.