fbpx

Víkendový kurz zo španielčiny

Základné informácie o kurze

Trvanie
3 týždne – 12 hod. (60min.)

Intenzita
2 hod. – 2x týždenne

Cena
136,00 €

Víkendový kurz ŠPANIELČINY v Bratislave

Dlho ste nepoužívali cudzí jazyk a potrebovali by ste si zopakovať slovnú zásobu a oprášiť gramatiku? Využite našu jedinečnú ponuku v podobe víkendových kurzov.

TERMÍNY najbližších kurzov

Marcový termín

Začiatok: 21.9.2019
Prihlásenie: do 14.9.2019
Deň: sobota a nedeľa
Úroveň: všetky úrovne
Časy: 10:00 – 12:00

*Ak máte záujem o kurz, ale nevyhovujú Vám časy / dni, pokojne nám napíšte a pokúsime sa nájsť pre Vás vhodný čas /deň. Termín skončenia kurzov je orientačný kvôli prípadnému posunutiu hodín v prípade sviatkov.

Pre prihlásenie nám prosím pošlite prihlášku! 🙂

12 intenzívnych hodín

Lektor Vám poskytne za 12 hodín gramatický súhrn, povenuje sa slovnej zásobe na dané témy podľa toho, na čo je kurz zameraný, plus hodiny spestrí rôznymi aktivitami a cvičeniami.

Nudiť sa nebudete

Hodiny spestrujeme rôznymi zaujímavými článkami s aktuálnymi témami. Pri obľúbených warm-up aktivitách sa navodí na hodinách príjemná atmosféra, v ktorej sa nesie celá hodina.

Naši vždy dobre naladení lektori Vás motivujú tým správnym spôsobom. Už po pár hodinách získate istotu a budete schopní viesť rozhovory na rôzne témy. Nebudete už obmedzení len na pár viet z každej témy, ale budete vedieť sami tvoriť aj zložité súvetia.
A najlepšie na tom je, že to všetko sa u nás naučíte s úsmevom na tvári a správne naladení.

Malé skupinky = osobný prístup

Každý na hodine dostane dostatočný priestor. Ak budete mať otázky, lektor Vám rád na ne odpovie a podľa Vašich potrieb sa povenuje viac danej problematike. Preferujeme osobnejší prístup, preto sa učí v malých skupinách od 4 do 6 ľudí.