fbpx

Najčastejšie otázky

Kde prebiehajú kurzy, školenia a doučovanie?

Jazykové kurzy a individuálne doučovanie prebiehajú v našich priestoroch na ulici Cukrová 14, Bratislava 811 08.
V prípade záujmu o firemné školenia vieme zabezpečiť školenie priamo vo vašej firme.

Ako sa môžem prihlásiť na skupinový kurz alebo individuálne doučovanie?

Na kurzy aj doučovanie sa môžete prihlásiť prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete pri každom kurze.

Kde a ako zaplatím prihlášku?

Platba za kurzy je možná buď na zálohovú alebo rovno ostrú faktúru prostredníctvom internet bankingu, mobilných aplikácií alebo QR kódov. V prípade potreby a dohody je možné faktúru uhradiť aj priamo na našej pobočke.

Je prihlásenie na kurz záväzné?

Nie, nie je. V prípade, ak nám vyplníte prihlášku na skupinový kurz, zaradíme vás do zoznamu záujemcov o kurzy na vami zvolený termín. V prípade dostatočného počtu ľudí na daný kurz a termín vás budeme kontaktovať, pošleme zálohovú faktúru. Po jej uhradení máte miesto na kurze na 100% isté.

V prípade, ak sa na vami zvolený termín a kurz neprihlási dostatočný počet ľudí, vždy sa snažíme prispôsobiť a navrhneme vám iné možnosti pridania sa do kurzov na iný termín, tak aby ste boli spokojní.

Ak sa kurz nezrealizuje, vrátite mi peniaze?

Ak by došlo k situácii, že daný kurz budeme musieť zrušiť a Vy si nevyberiete žiadny náhradný termín, Vaše peniaze Vám samozrejme vrátime.

Z akých materiálov učíte?

Za tie roky práce pre rôzne firmy, požiadaviek od klientov a firiem sme vytvorili množstvo vlastných materiálov, ktoré sú zamerané na riešenie praktických príkladov. Pri našich školeniach a kurzoch sa zameriavame hlavne na praktické príklady, ich logické a efektívne riešenie.

Pre koľkých ľudí sú kurzy určené?

Keďže naša spoločnosť LEITUS preferuje individuálny a osobný prístup, rozhodli sme sa ísť cestou mini kurzov. Na našich kurzoch nájdete len 3-5 účastníkoch.

Učíte aj deti?

Áno, samozrejme. :) Naša spoločnosť má skúsenosti s učením všetkých vekových kategórií. Pre deti máme špeciálne pripravené kurzy a doučovania za zvýhodnenú cenu.