Kurz Teddy Eddie ABC pre deti vo veku 5 – 6 rokov - Leitus | Jazyková škola

Teddy Eddie ABC | 5 – 6 rokov

img
TE_abc_cover

Teddy Eddie ABC | 5 – 6 rokov

0 Student Enrolled

Teddy Eddie ABC pre deti 5 – 6 rokov

Výsledky vyučovania

Po skončení kurzu Teddy Eddie ABC bude dieťa hovoriť celými vetami, rozprávať príbehy a hovoriť v angličtine počas lekcie. Začne svoje dobrodružstvo s čítaním, prečíta nielen prvé anglické slovíčka, ale dokonca aj celé vety.

Základné informácie

Trvanie: 60 lekcií Intenzita: 45 min – 2x týždenne
Cena: Platba: Je možné rozdeliť na 2x
Forma výučby:Prezenčne Prístup k aplikácii PLAYGROUND: Áno
Počet detí: Maximálne 10 detí

Názory rodičov a foto z kurzu

Čo hovoria na metódu Teddy Eddie rodičia si môžete prečítať tu.

Najbližšie termíny kurzu

Začiatok kurzu:september 2021
Prihlásenie:september 2021

Čo je súčasťou sady účastníka kurzu Teddy Eddie ABC?

  • učebnica
  • príručky pre rodičov
  • CD
  • prístup k aplikácii PLAYGROUND online
  • kufrík s rukoväťou
  • tajná knižka
  • koruna – darček k ukončeniu kurzu

 

Pre koho je kurz Teddy Eddie ABC určený?

Keď sme tvorili úroveň Teddy Eddie ABC, snažili sme sa vytvoriť perfektnú angličtinu pre prípravné triedy. Jedná sa o mix angličtiny pre deti v predškolskom veku. Súčasťou sú hry, pesničky, pohyby s angličtinou práve pre deti, ktoré už rozoznávajú písmenka a začínajú ich zaujímať písané slová. V tejto fáze je už angličtina v materskej škole rutinnou záležitosťou, takže vo svete Teddy Eddie sa latka dvíha a my začíname novú fázu výučby angličtiny, teda zavádzame preto jazykové hry pre predškolákov, kde sa angličtina tiež číta – najprv v slovách, a potom sa čítajú celé vety.

Nenudia sa deti? Rozhodne nie! Medvedíková angličtina je zábavná, cvičenia a materiály, ktoré sú ambiciózne, originálne, ale predovšetkým dokonale prispôsobené našim malým žiakom, ktorí sú v nesmierne dôležitej fáze svojho vzdelávania. Už sú vlastne len jeden krôčik od začatia školskej dochádzky.

Spolupráca rodiča s dieťaťom

Angličtina pre deti v predškolskom veku bude mať ešte lepšie výsledky, ak sa k tomuto procesu výučby jazyka pripojí tiež mamička alebo otecko. S Príručkou pre rodičov a CD diskom s nahrávkami (obidve pomôcky sú súčasťou každej sady žiaka Teddy Eddie) je rodič schopný si doma zahrať hry a zaspievať pesničky z kurzu. Dieťa bude určite nadšené, pretože táto zábava, aj keď bude prebiehať v angličtine, bude stále len zábavou (očami dieťaťa, pretože očami našich skúsených metodikov to bude krok k tomu, že si deti budú na cudzie jazyky zvykať už v tejto predškolskej fáze).

Pozývame Vás na kurz Teddy Eddie ABC – pripravíme Vaše dieťa na jazykový štart v základnej škole!

Curriculum is empty

Instructor

Odber noviniek

Zaujímavé články, novinky a akcie