Kurz Teddy Eddie SCHOOL pre deti vo veku 6 -7 rokov - Leitus | Jazyková škola

Teddy Eddie SCHOOL | 6 -7 rokov

img
TE_school_cover

Teddy Eddie SCHOOL | 6 -7 rokov

0 Student Enrolled

Teddy Eddie SCHOOL pre deti 6 – 7 rokov

Výsledky vyučovania

Po skončení kurzu Teddy Eddie SCHOOL bude dieťa hovoriť celými vetami, rozprávať príbehy a začne komunikovať v angličtine. Zvládne veľa slov, viet a fráz a je možné, že ich začne spontánne používať, a to nielen počas vyučovania. Prečíta si svoj prvý anglický text.

Základné informácie

Trvanie: 60 lekcií Intenzita: 45 min – 2x týždenne
Cena: Platba: Je možné rozdeliť
Forma výučby:Prezenčne Prístup k aplikácií PLAYGROUND: Áno
Počet detí: Maximálne 10 detí

Názory rodičov a foto z kurzu

Čo hovoria na metódu Teddy Eddie rodičia si môžete prečítať tu.

Najbližšie termíny kurzu

Začiatok: september 2021
Prihlásenie: september 2021
Deň:V prihláške nám uveďte Vami preferovaný deň
Čas:V prihláške nám uveďte Vami preferovaný čas

Čo je súčasťou sady účastníka kurzu Teddy Eddie STANDARD?

 

Pre koho je kurz Teddy Eddie SCHOOL určený?

Pridaním do ponuky Teddy Eddie úroveň SCHOOL sme vyšli v ústrety potrebám a očakávaniam detí, ktoré začínajú výučbu na základnej škole. Vieme, že angličtina pre sedemročné deti je zábava, ale zároveň tiež začiatok vytvárania jazykového povedomia a motivácie, ktorá prinesie ovocie v najbližších rokoch výučby. Náš Teddy Eddie sa premenil na Superhrdinu tak, aby im angličtina pre prváčikov dávala pocit, že sú jazykovo schopní čohokoľvek. Náš Teddy Eddie jednoducho odovzdáva deťom superschopnosti!

Na lekciách je komunikácia v angličtine pre sedemročné dieťa spestrená vhodne zvolenými prvkami celkového čítania, ako aj hrami a jazykovými hrami, ktoré zaručujú úspech nielen v škole! Na všetkých lekciách je pre deti a lektora povinným jazykom angličtina. Pre sedemročné dieťa sú cvičenia a úlohy len doplnkom celého dôkladne premysleného procesu.

Spolupráca rodiča s dieťaťom

Odporúčame, aby výučba angličtiny nekončila len tým, čo sa deje na hodinách. Pre dieťa bude veľmi prínosné, ak rodičia tiež prepašujú výučbu – formou zábavy domov. Ako to urobiť? Sú rodičia schopní nejako pomôcť, aj keď nemajú skúsenosti s cudzím jazykom? Samozrejme! Naša príručka pre rodiča, aplikácia PLAYGROUND a CD disk s nahrávkami (súčasti balíka účastníka kurzu) povedú rodiča tým správnym smerom.

Vo fáze prvej triedy základnej školy môžete vyskúšať ešte jednu metódu – stačí si zistiť, aká bola téma hodiny a nadviazať na túto tému pri tradičných domácich aktivitách. Napríklad, ak sa Váš prváčik učí slovnú zásobu súvisiacu s jedlom, je vhodné počas spoločnej večere klásť otázky: čo je to? čo máš rád? čo nemáš rád? (samozrejme v anglickom jazyku). Tieto kroky spoja teoretickú výučbu so skutočným použitím angličtiny v praxi, čo poskytne dieťaťu skutočnú motiváciu pokračovať v učení!

Curriculum is empty

Instructor

Odber noviniek

Zaujímavé články, novinky a akcie