Kurz Teddy Eddie START pre deti vo veku 2–3 roky - Leitus | Jazyková škola

Teddy Eddie START | 2 – 3 roky

img
TE_cover_start

Teddy Eddie START | 2 – 3 roky

0 Student Enrolled

Teddy Eddie START pre deti 2 – 3 roky

Výsledky vyučovania

Po kurze Teddy Eddie START sa dieťa naučí reagovať na anglické pokyny a zoznámi sa s prvými vetami, pesničkami a rozprávkami v cudzom jazyku. Hlavným cieľom je vštepiť drobčekovi lásku k anglickému jazyku.

Základné informácie

Trvanie: 30 lekcií Intenzita: 40 min – 1x týždenne
Cena: Platba: Je možné rozdeliť na 2x
Forma výučby: Prezenčne Prístup k aplikácii PLAYGROUND: Áno
Počet detí: Maximálne 8 detí

Názory rodičov a foto z kurzu

Čo hovoria na metódu Teddy Eddie rodičia si môžete prečítať tu.

Najbližšie termíny kurzu

Začiatok kurzu:september 2021
Prihlásenie:

Cukrová 14 – Staré Mesto

Prihláška:Na kurz sa môžete prihlásiť tu.

Termín 1:

Čo je súčasťou sady účastníka kurzu Teddy Eddie START?

  • učebnica
  • príručky pre rodičov
  • CD
  • prístup k aplikácii PLAYGROUND online
  • kufrík s rukoväťou
  • sada samolepiek
  • diplom a darček k ukončeniu roka

 

Pre koho je kurz Teddy Eddie START určený?

Kurz Teddy Eddie START je určený pre rodičov, ktorí plánujú jazykový vývoj svojho dieťaťa už v tomto najmladšom veku. Jedná sa o veľmi starostlivo naplánovanú výuku anglického jazyka pre dvojročné a trojročné deti. Deti tak spoznávajú nielen prvé slová v cudzom jazyku, ale táto naša medvedíková angličtina pre drobčekov je do značnej miery ponorením sa do cudzieho jazyka tak, aby jeho výučba bola pre dieťa čo najprirodzenejšia, a preto sú hodiny hlavne jazykovou zábavou.

Čo môžete očakávať od vyučovacích hodín Teddy Eddie START?

Hoci je zábava v angličtine pre dvojročné a trojročné deti skutočnou výzvou, naši špeciálne vyškolení lektori to zvládnu bez problémov. Naša angličtina pre drobčeka je tiež prvým kontaktom s anglickými vetami: v pesničkách, riekankách a príbehoch. Výučba angličtiny pre dvojročné a trojročné deti s Teddy Eddie je dobrodružstvom, ktoré v prípade, že je začaté čo najskôr, sa v budúcnosti oplatí.

Spolupráca rodiča s dieťaťom

Rodičia sa často pýtajú, či ich tiež čaká práca s dieťaťom doma. Vieme, že akýkoľvek prejav záujmu rodičov o kurz angličtiny dieťaťa má kladný vplyv na účinky výučby. Pokiaľ však ide o „prácu“ s dieťaťom doma, musíme vziať do úvahy špecifické potreby detí v tomto veku. Ešte to nie je škola, takže je pred Vami ešte mnoho rokov, než dieťa spozná skutočnú formalizovanú výučbu alebo sa dozvie, čo je to domáca úloha.

Angličtina pre trojročné dieťa doma sa zavádza prostredníctvom zábavy, ktorú tvorcovia metódy, tiež naplánovali! Preto sme tiež do sady dieťaťa umiestnili Príručku pre rodičov. Ide o knihu, ktorá prevedie mamičku a otecka drobčekovým kurzom, vysvetlí, ako rozpoznať prvé pokroky dieťaťa a ako ich ovplyvniť. Úplne najdôležitejšími súčasťami sady účastníka Teddy Eddie START sú:
disk s nahrávkami a prístup do aplikácie PLAYGROUND, kde drobček nájde jednoduché cvičenia, vrátane nahrávok v cudzom jazyku. Dohliadať na to, aby dieťa pravidelne tieto súčasti používalo, je najdôležitejšou úlohou rodiča.

Curriculum is empty

Instructor

Odber noviniek

Zaujímavé články, novinky a akcie