Teddy Eddie – Referencie

img

Odmenou je pre nás nadšená reakcia dieťaťa navštevujúceho lekcie, príjemný a pravidelný kontakt s učiteľom, podrobné správy o obsahu hodín a pokrokov dieťaťa, spolupráca s rodičom.

 

Mamička štvorročného Dominika

Moja dcérka rýchlo „pochytila“ anglický jazyk, aj keď mala len 2,5 roka, kedy k Vám začala chodiť. Myslím, že toho dokáže veľa. Doma hovorí po slovensky, ale pridáva slovíčka z angličtiny, napríklad: „mám na sebe blúzku pink“ alebo „dedko si oblieka sock“. Dcérka sa rada učí angličtinu, rada počúva CD disky. Som veľmi spokojná a ďakujem Vám veľmi pekne!

 

Mamička 3-ročnej Nikolky

Klára navštevuje rada hodiny a aktívne sa ich zúčastňuje. Výsledky vidím doma. Nemusím tráviť veľa času výučbou angličtiny doma – zvláda to ľahko sama.

 

Mamička 6-ročnej Kláry

Priamy kontakt s lektorom, viditeľný pokrok v používaní angličtiny, možnosť pozorovania lekcií (otvorené hodiny), záujem dcér o lekcie – pýtajú sa, kedy budú ďalšie.

 

Mamička 6-ročnej Alexandry a Kingy

Radosť, s akou dieťa navštevuje kurzy. Príjemné prekvapenie, keď dieťa niekedy spontánne použije zapamätané slovo (napríklad raz povedala svojej tete v čiernom oblečení: „si black!”).

 

Mamička 4-ročnej Laury

Vidím, že moje dieťa rado navštevuje kurz. Mám všetky informácie o pokrokoch môjho syna. Všeobecne som spokojný s tým, ako prebiehajú hodiny.

 

Otecko 6-ročného Filipa

Odber noviniek

Zaujímavé články, novinky a akcie