fbpx

Teddy Eddie – Referencie

img

Ďakujem za vašu prácu a sme šťastní, že sme sa prihlásili na kurz. Aj keď iba raz do týždňa, utorok bol vždy šťastný deň pre Mateja, keďže sa išlo na angličtinu, do škôlky sa nikdy tak neteší ako na hodinu s vami. Tešíme sa, že to pokračuje ďalej. 😊

 

Pani Jasna – Mateo

To my ďakujeme ❤ pre mňa ako mamu, je úžasné, že Jurko sa na každú hodinu angličtiny teší a veľa sa toho naučí.

 

Pani Silvia – Jurko

Ďakujeme veľmi pekne aj my Vám. Ivko chodí na angličtinu rád, je motivovaný a my sme spokojní, že sme si vybrali pravé Vás.

 

Pani Ivana – Ivko

Aj my ďakujeme, bolo dnes vidieť ako veľmi máte tu angličtinu rada a že to robíte od srdca pre deti 🙂 skvelý kurz, dúfam, že sa ešte uvidíme 🙂

 

Pani Lucia – Hanka

Ďakujeme veľmi pekne, bol to super rok, neľutujem ani na sekundu, že som Sabinku prihlásila. Tešíme sa na vás v lete a potom v septembri.

 

Pani Monika – Sabinka

Aj my ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEME, za celý ten rok, snahu, aj darčeky, tiež neľutujeme, že sme Alexa prihlásili. 😍

 

Pani Naďa – Alex

Aj baby, aj my rodičia zo 💜 ďakujeme za vašu celoročnú snahu a nadšenie, deti ste ním úplne nakazili ^_^

 

Pani Jana – Riuška a Elka

Ďakujeme Vám hlavne za príkladný prístup, vzbudenie záujmu o angličtinu a najmä jej učenie 🥰 Tešíme sa na skoré videnie 🤗

 

Pani Zuzana – Lia

My ďakujeme, bolo to super 😊decká si doma spievajú po anglicky a majú už aj vlastnú reč, hatlaninku, ale s anglickým prízvukom. 😎

 

Pán I. – Dominika a Matúško

Milá Maťka, aj ja som Vás rada spoznala a verím, že aj Sofča. 😊 Ďakujem za Váš úžasný prístup k detičkám a čas, ktorý ste im venovali ❤️Rozhodne v septembri budeme pokračovať a vidíme sa s Vami aj s 🧸😉

 

Pani Zuzana – Sofinka

Ďakujeme krásne aj za Reušku a v septembri pribudne ďalší angličtinár Teo, nakoľko sa mala každý deň ráno pýta, či dnes bude angličtina, tak si myslím, že to ako to učíte, robíte dobre a hlavne s láskou k deťom a práci, good job.

 

Pán Pavol – Reuška

Aj ja sa chcem poďakovať za váš úžasný prístup. 😍 Karolínka sa tešila na každú vašu hodinu a keď sme prichádzali ráno do škôlky, hľadala tam vaše zelené auto. 😄

 

Pani Dana – Karolínka

Odmenou je pre nás nadšená reakcia dieťaťa navštevujúceho lekcie, príjemný a pravidelný kontakt s učiteľom, podrobné správy o obsahu hodín a pokrokov dieťaťa, spolupráca s rodičom.

 

Mamička štvorročného Dominika

Moja dcérka rýchlo „pochytila“ anglický jazyk, aj keď mala len 2,5 roka, kedy k Vám začala chodiť. Myslím, že toho dokáže veľa. Doma hovorí po slovensky, ale pridáva slovíčka z angličtiny, napríklad: „mám na sebe blúzku pink“ alebo „dedko si oblieka sock“. Dcérka sa rada učí angličtinu, rada počúva CD disky. Som veľmi spokojná a ďakujem Vám veľmi pekne!

 

Mamička 3-ročnej Nikolky

Klára navštevuje rada hodiny a aktívne sa ich zúčastňuje. Výsledky vidím doma. Nemusím tráviť veľa času výučbou angličtiny doma – zvláda to ľahko sama.

 

Mamička 6-ročnej Kláry

Priamy kontakt s lektorom, viditeľný pokrok v používaní angličtiny, možnosť pozorovania lekcií (otvorené hodiny), záujem dcér o lekcie – pýtajú sa, kedy budú ďalšie.

 

Mamička 6-ročnej Alexandry a Kingy

Radosť, s akou dieťa navštevuje kurzy. Príjemné prekvapenie, keď dieťa niekedy spontánne použije zapamätané slovo (napríklad raz povedala svojej tete v čiernom oblečení: „si black!”).

 

Mamička 4-ročnej Laury

Vidím, že moje dieťa rado navštevuje kurz. Mám všetky informácie o pokrokoch môjho syna. Všeobecne som spokojný s tým, ako prebiehajú hodiny.

 

Otecko 6-ročného Filipa

Odber noviniek

Zaujímavé články, novinky a akcie