Kurz Teddy Eddie STANDARD pre deti vo veku 4 – 5 rokov - Leitus | Jazyková škola

Teddy Eddie STANDARD | 4 – 5 rokov

img
TE_cover_standard

Teddy Eddie STANDARD | 4 – 5 rokov

0 Student Enrolled

Teddy Eddie STANDARD pre deti 4 – 5 rokov

Výsledky vyučovania

Po kurze Teddy Eddie STANDARD začne dieťa viesť svoje prvé rozhovory v angličtine. Bude hrať scénky, rozprávky a hry, ktoré vyžadujú používanie cudzieho jazyka. Naučí sa niekoľko stoviek slov vo vetách a kontextoch.

Základné informácie

Trvanie: 60 lekcií Intenzita: 40 min – 2x týždenne
Cena: Platba: Je možné rozdeliť na 2x
Forma výučby:Prezenčne Prístup k aplikácii PLAYGROUND: Áno
Počet detí: Maximálne 10 detí

Názory rodičov a foto z kurzu

Čo hovoria na metódu Teddy Eddie rodičia si môžete prečítať tu.

Najbližšie termíny kurzu

Začiatok kurzu:september 2021
Prihlásenie:

Joy Zone – Fedinova 7

Termín 1: Utorok a Štvrtok – 16:00 – 16:40
Prihláška:Na kurz sa môžete prihlásiť tu.

Čo je súčasťou sady účastníka kurzu Teddy Eddie STANDARD?

  • učebnica
  • príručky pre rodičov
  • CD
  • prístup k aplikácii PLAYGROUND online
  • kufrík s rukoväťou
  • tajná knižka
  • koruna – darček k ukončeniu kurzu

 

Pre koho je kurz Teddy Eddie STANDARD určený?

Kurz Teddy Eddie STANDARD je angličtina pre štvorročné a päťročné deti. Materiály, ktoré sme pre nich pripravili, sú ambiciózne a originálne, čo je presne v súlade s očakávaním súčasných predškolákov! Deti na tejto úrovni používajú učebnice, ale kniha angličtiny pre päťročné dieťa je počas výučby používaná len čiastočne. Prečo? Naši lektori sa zameriavajú na jazykové hry, pohyb a zábavu, zatiaľ čo učebnice obsahuje celý materiál kurzu, a to z dôvodu uľahčenia kontroly výsledkov výučby pre rodičov.

Čo môžete očakávať od vyučovacích hodín Teddy Eddie STANDARD?

Výučba angličtiny pre päťročné dieťa má v dieťati predovšetkým vybudovať lásku k cudziemu jazyku, ktorá ho bude motivovať po celé roky! Deti už v tomto veku majú angličtinu v materskej škole, kde sa zoznamujú s prvými slovami v cudzom jazyku. My chceme čo najviac využiť obrovský potenciál detí, a preto naša výučba angličtiny pre štvorročné a päťročné deti ide oveľa ďalej. Plné ponorenie sa do jazyka (výučba je vedená úplne a 100% v angličtine), veľa nahrávok (pesničky, básničky, rozprávky) a slovná zásoba je vždy precvičovaná vo vetách – to je naša definícia angličtiny pre päťročné deti.

Spolupráca rodiča s dieťaťom

Výučba cudzích jazykov, ktorá prebieha počas hodín hlavne hrou, by mala byť upevňovaná aj doma. Angličtina v jazykovej škole je jedna vec, ale to najlepšie, čo môže urobiť mamička, otecko alebo celá rodina, je upevniť túto výučbu prejavením záujmu o jazykový kurz s využitím výučbových materiálov mimo vyučovacích hodín. Neodporúčame skúšať dieťa zo zoznamu slovíčok, alebo mu podsúvať slová alebo vety na preklad – tieto metódy obvykle neprinášajú pozitívne výsledky, ale len nechuť a sklamanie.

Čo naopak výsledky prinesú? Môžete Vášmu predškolákovi ukazovať stránky z učebnice a klásť jednoduché otázky (najlepšie v cudzom jazyku): Čo je to? Čo sa s tým robí? Ako ste sa hrali s pani učiteľkou? Takúto „výučbu“ doma odporúčame, pretože nie je pre predškoláka toľko stresujúca, ale len ukazuje rodičom očami dieťaťa, ako vyzerá angličtina pre päťročné dieťa v našich hodinách. Pozývame Vás k účasti na našich kurzoch!

Curriculum is empty

Instructor

Odber noviniek

Zaujímavé články, novinky a akcie