Angličtina pre 4 až 5 ročné deti. Kurzy Teddy Eddie | Leitus

Teddy Eddie STANDARD | 4 – 5 rokov

img
TE_cover_standard

Teddy Eddie STANDARD | 4 – 5 rokov

0 Student Enrolled

Ak ešte váhate, či prihlásiť Vaše dieťa na anglický kurz pre 4 až 5 ročné deti, tak máme pre Vás jednu radu – čím skôr, tým lepšie. 🙂

Dieťa vo veku od cca 4 – 5 rokov už začína rozumieť súvislostiam, dokáže si krásne pospájať vety a dať ich do zmysluplného kontextu a tento vek je ideálny na prvý kontakt s angličtinou, alebo napredovanie v nej.

Naším cieľom je, aby si každé dieťa na hodinách budovalo pozitívny vzťah k angličtine a začalo si trénovať svoju pamätať a stavať pevné základy v tomto jazyku.

Detská hlavička je jedna veľká špongia, ktorá toho veľa nasáva a my sa na hodinách snažíme, aby bol tento potenciál zmysluplne a naplno využitý. 🙂

 

Základné informácie

Kurz prebieha v dvoch polrokoch:

1. polrok je od septembra – 30 hodín
2. polrok je od marca – 30 hodín

Trvanie: 60 lekcií Intenzita: 40 min – 2x týždenne
Cena za 1. polrok: 189 € + 70 € kufrík s DPH
Cena za 2. polrok: 189 € s DPH
Forma výučby: Prezenčne Počet detí: max. 8 detí

Registračný poplatok a kufrík

Na začiatku prvého polroku v septembri sa platí nevratná čiastka 70 € za kufrík + registračný poplatok. Pokračujúci študenti v druhom polroku už tento poplatok neplatia.

Do kurzu sa môžete kedykoľvek prihlásiť, platí sa iba alikvótna časť a cena za kufrík.

V ňom je zahrnutý aj prístup do aplikácie Playground, ktorý Vám ostane aj v prípade, ak dieťa v kurze nebude pokračovať.

Adaptačný proces - Teddy Eddie

Adaptačný proces

Adaptačný proces trvá zhruba 2-3 týždne, ak sa po tomto čase dieťa neadaptuje, vrátime Vám za zostávajúce hodiny peniaze.

Najbližšie termíny kurzu

Začiatok kurzu: 7.3.2022
Prihlásenie: 24.2.2022

Vienna Gate – Petržalka

Prihláška: Na kurz sa môžete prihlásiť tu.

Kurz STANDARD 1: Pondelok – Streda 15:40 – 16:20
Kurz STANDARD 2: Pondelok – Streda 16:30 – 17:10
Kurz STANDARD 3: Pondelok – Streda 16:10 – 16:50
Kurz STANDARD 4: Pondelok – Streda 17:00 – 17:40
Kurz STANDARD 5: Utorok – Štvrtok 16:30 – 17:10
Kurz STANDARD 6: Utorok – Štvrtok 17:20 – 18:00

Čo všetko je v cene kurzu Teddy Eddie STANDARD?

  • kufrík s rukoväťou
  • krásne ilustrovaná učebnica
  • rodičovská príručka – všetko, čo sa deti učia je pre rodičov preložené do slovenčiny
  • prístup k aplikácii PLAYGROUND online
  • čarovný zväzok slovíčok
  • diplom a darček k ukončeniu roka
  • týždenný report rodičom o preberanej látky
  • polročné osobné ohodnotenie každého dieťaťa

Veci ku kurzu

Pre koho je kurz Teddy Eddie STANDARD určený?

Kurz Teddy Eddie STANDARD je angličtina pre štvorročné a päťročné deti. Materiály sú ambiciózne a originálne, čo je presne v súlade s očakávaním súčasných škôlkárov! Udržať pozornosť malého človiečika, ktorý rád skúma okolie je náročné, ale naši vyškolení lektori si s tým hravo poradia. 🙂

Metóda v sebe obsahuje veľa hravých a zábavných prvkov, aby sme nedali deťom šancu nudiť sa. 🙂 Dbáme na vyváženú kombináciu statických a dynamických prvkov počas hodiny.

Deti používajú aj učebnice, ale je to pre nich skôr doplnok. Lektori sa predovšetkým sústredia na jazykové hry, pohyb a zábavu. Učebnice sú tiež skvelé pomôcky pre rodičov, ktorí si ľahko vedia odsledovať priebeh hodín.

Čo môžete očakávať od hodín Teddy Eddie STANDARD?

Výučba angličtiny pre štvorročné a päťročné dieťa má v ňom predovšetkým budovať lásku k cudziemu jazyku, ktorá ho bude motivovať po celé roky! Deti už v tomto veku vnímajú dianie okolo seba vo veľkej miere.

My chceme čo najviac využiť obrovský potenciál detí, a preto naša výučba angličtiny pre štvorročné a päťročné deti ide oveľa ďalej.

Počas hodiny sa s nami plne ponorenia do anglického jazyka (výučba je vedená 100% v angličtine). Používame veľa nahrávok, ktoré obsahujú pesničky, básničky, rozprávky a slovná zásoba je vždy precvičovaná vo vetách.

Po kurze Teddy Eddie STANDARD začne dieťa viesť svoje prvé rozhovory v angličtine. Bude hrať scénky, rozprávky a hry, ktoré vyžadujú používanie cudzieho jazyka. Naučí sa niekoľko stoviek slov vo vetách a kontextoch.

Ukážka z Teddy Eddie kurzu

Je potrebná spolupráca rodiča s dieťaťom?

Rodičia na hodinách prítomní nie sú a do výučby na hodinách zapájaní teda nie sú. Ak sa ale zapoja do upevňovania nadobudnutých vedomosti doma, dieťaťu to vždy len pomôže v rýchlejšom napredovaní.

S deťmi si vedia doma opakovať, pretože nie len, že sú pravidelne informovaní o preberanej látke, majú k dispozícií aj rodičovskú príručku, kde sú preložené aj všetky pesničky, básničky, slovíčka a príbehy. Takže spolu s dieťaťom sa môže učiť aj rodič. 🙂

A na perfektné preopakovanie úplne jednoduchým a hravým spôsobom slúži aplikácia Playground, ktorú si viete otvoriť na hocijakom zariadení a stačí len pár minút denne sa “pohrať” a aj to pomáha k lepšiemu zapamätaniu si slovíčok a aj celých viet.

Neodporúčame skúšať dieťa zo zoznamu slovíčok, alebo mu podsúvať slová alebo vety na preklad – tieto metódy obvykle neprinášajú pozitívne výsledky pre tak malé deti a môže to v nich vyvolať len nechuť a sklamanie.

Názory rodičov a foto z kurzu

Čo hovoria na metódu Teddy Eddie rodičia si môžete prečítať tu.

Curriculum is empty

Instructor

Odber noviniek

Zaujímavé články, novinky a akcie