FAQ - Najčastejšie otázky a dotazy. Leitus | Jazyková škola

FAQ

img

Kurzy a doučovanie

Kde prebiehajú kurzy, školenia a doučovanie?

Jazykové kurzy a individuálne doučovanie pre verejnosť prebiehajú v našich priestoroch jazykovej školy Leitus na adrese Cukrová 14, Bratislava - Staré Mesto.
Firemné školenia pre viacerých zamestnancov zvyčajne organizujeme priamo vo vašej firme. Nie je však problém školenie zorganizovať aj v našich priestoroch.

Ako prebiehajú individuálne hodiny?

Pred začatím individuálnych hodín Vás pozveme na krátku osobnú konzultáciu, kde si spolu prejdeme obsah hodín, Vaše časové možnosti, požiadavky, oboznámime Vás s priestormi a naším informačným systémom.

Pre koľkých ľudí sú určené skupinové kurzy?

Keďže naša jazyková škola Leitus preferuje individuálny a osobný prístup, rozhodli sme sa ísť cestou kvalitných mini kurzov. Preto majú naše kurzy limitovaný počet účastníkov - maximálne 6.

Učíte aj deti?

Áno, samozrejme. 🙂 Naša jazyková škola má skúsenosti s učením všetkých vekových kategórií. Pre deti máme pripravené možnosti individuálnych školení a doučovania.

Objednávky a platba

Ako sa môžem prihlásiť na skupinový kurz alebo individuálne doučovanie?

Na kurzy aj doučovanie sa môžete prihlásiť prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete pri každom kurze.

Kde, kedy a ako zaplatím prihlášku na kurz?

Keď nám pošlete prihlášku, my Vás budeme informovať. Za kurz aj individuálne hodiny sa platí vopred, až keď je kurz naplnený a individuálne hodiny dohodnuté. Platba prebieha na faktúru, ktorú Vám prostredníctvom mailu zašleme. Platba v hotovosti je možná na pobočke iba po dohode vopred.

Ako sa platí za individuálne hodiny?

Za individuálne hodiny sa platí vopred. Môžete si zakúpiť balík 10 hodín alebo prípadne menší počet hodín, ktorý je ale drahší. Hodiny si musíte vyčerpať do 3 mesiacov od začiatku individuálnych hodín.

Je prihlásenie / objednávka za kurz záväzná?

Nie, nie je. V prípade, ak nám vyplníte prihlášku na skupinový kurz, zaradíme vás do zoznamu záujemcov o kurzy na Vami zvolený termín.
V prípade dostatočného počtu ľudí na daný kurz a termín vás budeme kontaktovať, pošleme zálohovú faktúru. Po jej uhradení máte miesto na kurze na 100% isté.
V prípade, ak sa na vami zvolený termín a kurz neprihlási dostatočný počet ľudí, vždy sa snažíme prispôsobiť a navrhneme Vám iné možnosti pridania sa do kurzov na iný termín, tak aby ste boli spokojní.

Lektori

Akí lektori u Vás učia?

Učia u nás slovenskí lektori. Dávame priestor šikovným mladým ľuďom, ktorí zdieľajú rovnaké nadšenie pre cudzí jazyk ako my, sú trpezliví, priateľskí, flexibilní a vždy ochotní pomôcť.

Odber noviniek

Zaujímavé články, novinky a akcie