fbpx

Referencie

img

Kurz anglického jazyka v tejto perfektnej vzdelávacej inštitúcii navštevujem pravidelne už sedem mesiacov a s výsledkom napredovania mojich vedomostí anglického jazyka som maximálne spokojná.

Martinka Mravíková je nielen príjemný a trpezlivý človek, ale predovšetkým veľký profesionál vo svojom obore. Práve pomocou nej som si konečne našla tú správnu cestu na tieto vyučovacie hodiny anglického jazyka, na ktorých vyučovanie sa normálne teším. Tento kurz anglického jazyka ma nesmierne vedomostne obohatil, rozšíril mi moju celkovú slovnú zásobu a pomohol mi predovšetkým v mojej pracovnej oblasti, kde sa s angličtinou stretávam denne.

Martinka pripravuje potrebné materiály na každú jednu hodinu úplne svedomito a zodpovedne. Ja som nadovšetko spokojná najmä s jej rôznorodou kombináciou celkovej formy vyučovania, písomná ako aj hovorová časť hravou a nenútenou formou. Každému, ktorý sa náhodou pohráva s myšlienkou doučovania angličtiny, vrelo odporúčam práve túto skvelú vzdelávaciu inštitúciu s plným nasadením a cieľom čo najlepšie naučiť…

Veľké ĎAKUJEM pre Leitus a želám im veľa úspechov 🙂

Nadine Skalská

Rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Leitus, ktorá ponúka svojim klientov jazykové kurzy.

Ja osobne som absolvoval v tejto spoločnosti anglicky jazykový kurz a bol som s ním nadmieru spokojný – príjemné prostredie, pozitívne naladená lektorka a vysoká úroveň výučby za primeranú cenu.

Môžem iba vrelo odporučiť, pretože vďaka tomuto kurzu sa mi potom podarilo nájsť si prácu v medzinárodnej spoločnosti a úspešne absolvovať pohovor v angličtine.

Gabriel Wožniak

S jazykovkou Leitus mám len tie najlepšie skúsenosti. Pristupujú ku klientovi individuálne, profesionálne a ochotne. Na hodinách je priateľská, rodinná atmosféra. Poloha v strede mesta ja výhodou. Vrele odporúčam.

Monika Lassanova

Za mňa maximálna spokojnosť, úžasný tím lektorov, ktorí sú milí, skúsení a hlavne ľudskí. Najväčšia spokojnosť z mojej strany bola v prístupe každému jednotlivcovi 😊 Určite odporúčam 🙂

Sisa P.

Výborná škola, personál, dobrá atmosféra. Vrelo odporúčam hlavne kvôli skvelému prístupu. Každý žiak je dôležitý!

Laco Biro

Skvelý prístup, príjemná atmosféra. Vždy vyjdú v ústrety svojim klientom, sú ochotní riešiť každý problém. Som maximálne spokojná, na túto jazykovku nedám dopustiť. Len tak ďalej :-).

Michaela Husárová

Chcem sa podeliť s mojou skúsenosťou v Leituse. Perfektný ľudsky prístup. Naučili ma veľa a hlavne som sa na hodiny tešila. Takže tu sa spoji užitočne s prijemným. Naozaj odporúčam 👍🙂

Natalia Viktorinova

Najlepšia jazykovka 😊😊 príjemní lektori, pohodová atmosféra 🙂 a výsledky sa dostavili už po pár mesiacoch 🙂 ešte raz ďakujem :))

janka rajtokova

Leitus je na vysokej úrovni vzdelávania sa cudzích jazykov, bola som maximálne spokojná. Ďakujem za prijemne hodiny strávene výučbou anglického jazyka.

Lucia Kováčová

Kto sa chce zlepšiť v angličtine či v nemčine, tak vrelo odporúčam. Príjemný a profesionálny prístup.

Miloslav Ciliak

Môžem len vrelo odporučiť milý prístup na profesionálnej úrovni 😊

Nikola Kollárová

Leitus je skvelá jazyková škola, v ktorej sú kvalifikovaní vyučujúci s individuálnym prístupom, mimo toho jazyková škola je veľmi dobre situovaná, takže nie je problém sa tam dostať.

Priebeh hodiny je veľmi zaujímavý, často sa pracuje s textom, z ktorého sa vždy dá niečo nové dozvedieť, či už po jazykovej alebo tematickej oblasti.

Mimo toho, lektori sú veľmi ústretoví a vždy je možné dohodnúť sa na individuálnych hodinách, ktoré sú prispôsobené potrebám klienta. Vrelo odporúčam

Feri Tóth

Odber noviniek

Zaujímavé články, novinky a akcie